AirPlayer 1.2.0.0 (winphone)

AirPlayer

AirPlayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AirPlayer, Windows Phone platformuna özel hazırlanmış özelleştirilebilir müzik uygulamasıdır.

Daha önce Acolart adlı kolaj oluşturma uygulaması ile karşımıza çıkan Mimob Labs tarafından geliştirilen AirPlayer, Windows Phone kullanıcılarına özel hazırlanmış basit, kullanışlı ve farklı bir müzik uygulamasıdır. Ruh halinize uygun şarkıları kolaylıkla bulmanızı sağlayan kategori bölümünün yanı sıra dünya çapında ünlü şarkıcıları bir araya toplayan uygulama, Windows Phone’a uygun arayüzü ile tasarladığından işlevselliğinin yanında görselliği ile de etkiliyor.

Windows Phone telefonunuzda sıklıkla müzik dinleyen biriyseniz AirPlayer adlı uygulamaya hayran kalacağınızın garantisini verebilirim. Klasik, Pop, Rap, Rock, Blues, Elektronik, Metal, Reggae ve daha onlarca tarzın yanında film müziklerini de içerisine alan uygulamada tek dokunuşla o anki ruh halinizi en uygun şarkıya kolaylıkla geçiş yapabiliyor, sevdiğiniz müziği ister çevrimiçi dinliyor isterseniz de dilediğiniz zaman internet bağlantısı olmadan da dinlemek üzere cihazınıza indirebiliyorsunuz.

Arayüzünü dilediğiniz şekilde renklendirebileceğiniz uygulama şu anda temel müzik dinleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm seçenekleri sunuyor. Sonraki güncelleme ile birlikte çalma listelerini yönetme, ekolayzır ayarı, YouTube’da müzik arama, şarkıları indirme ve yönetme gibi özellikler kazanacağından dolayı ilerleyen zamanlarda ücretli hale dönüşebileceğini bu yüzden de hemen denemeniz gereken bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR