Sinemia

Sinemia

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 241
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BRANDIA Inc.

Sinemia mobil uygulaması ile Türkiye'nin dilediğiniz sinema salonundan ücretsiz biletinizi satın alabilirsiniz.

Sinemia, aylık belli bir ücret karşılığında Türkiye’nin dilediğiniz sinema salonunda dilediğiniz kadar film izleme ayrıcalığı sunan özel sinema kulübü. Mobil uygulamasını Android telefonunuza indirerek sinema bileti alacağınız vakit sadece uygulamayı göstermeniz sinema biletinizi almanız için yeterli oluyor.

Sinemia üyeleri için hazırlanan resmi mobil uygulamada sinema bileti satın alabilmenin haricinde yakınınızda bulunan ücretsiz sinema biletinizi alıp filmin keyfini çıkarabileceğiniz sinema salonlarını görebiliyorsunuz. Size özel ayrıcalıklardan faydalanabilmeniz için sinema salonunda check-in yapmanız kafi.

Sıklıkla sinemaya gidenler için düşünülmüş harika bir sistem olan Sinemia mobil uygulamasını kullanmaya başlamadan öncelikle Sinemaia’ya üye olmanız gerekiyor. Üyelik için Facebook veya LinkedIn hesabınızı kullanarak davetiye istemeniz ardından abonelik modellerinden (aylık, üç aylık ve altı aylık seçenekleriniz mevcut) birini seçmeniz gerekiyor. Aboneliğizin ardından adresinize gönderilen size özel kartı kullanarak veya mobil uygulamayla sinema biletinizi ek ücret ödemeden satın alabiliyorsunuz.