Applockr 1.0.0.0 (winphone)

Applockr

Applockr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Applockr, Windows Phone telefonunuzdaki uygulamaların açılışına parola koymanıza izin veren ücretsiz bir uygulama.

Applockr, Windows Phone telefonunuzda sık kullandığınız uygulamaları parola ile korumanıza imkan tanıyan ücretsiz ve küçük boyutlu bir uygulama. Tüm sosyal ağ ve e-posta uygulamalarını destekleyen uygulama sayesinde mesajlarınız okunacak kaygısı duymadan gönül rahatlığıyla telefonunuzu arkadaşınıza verebilirsiniz.

Bazı telefonlarda profil değiştirme seçeneği sayesinde tek dokunuşla kendi kullandığınız uygulamaları kaldırabiliyorsunuz. Telefonunuzu arkadaşınıza veya teknolojiye meraklı çocuğunuza vermeniz gerektiğinde mevcut uygulamalarınızın kurcalanmaması için oldukça faydalı bir özellik ve Windows Phone tarafında bunun özel uygulaması geliştirilmiş. Applockr adıyla karşımıza çıkan ufak boyutlu uygulama ile Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, Skype, Facebook Messenger, Gmail, Outlook dahil pek çok uygulamanın girişine parola koyabiliyorsunuz. Telefonu verdiğiniz kişi bu uygulamalardan birine girmek istediğinde direkt olarak şifre ekranı ile karşılaşıyor. Bu sayede verilerinizi korumuş oluyorsunuz.

Telefonunu paylaşanlar için oldukça yararlı görünen bu uygulamada şifre ön plana çıktığından unutulma riski düşünülmüş ve bir hatırlatma seçeneği konulmuş. Yani olur da koyduğunuz şifreyi unutursanız sıfırlama seçeneğine sahipsiniz.

Applockr da tüm Windows Phone uygulamaları başlangıç ekranına sabitleme özelliğiyle geliyor. Sık kullandıklarınızı başlangıç ekranınıza atabiliyorsunuz. Buradan da açtığınızda uygulama içerisinden açtığınız gibi doğrudan parola sorma ekranı geliyor.

YORUMLAR