Cache Cleaner Pro 1.0.0.0 (winphone)

Cache Cleaner Pro

Cache Cleaner Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cache Cleaner Pro, Windows Phone platformundaki en popüler önbellek temizleme uygulaması.

Cache Cleaner Pro, Windows Phone cihazınızın önbelleğini tek dokunuşla temizleyip performansını hissedilebilir derecede artırabileceğiniz etkili ve ücretsiz bir önbellek temizleme uygulama.

Cihazı ilk satın aldığınız bir hevesle yükleyip bir köşede unuttuğunuz uygulamaların yanında internet tarayıcınızın bıraktığı kalıntıları, yüklediğiniz uygulamalar tarafından haberiniz olmadan oluşturulan gereksiz dosyalar dahil pek çok performansı etkileyen işleme anında sonlandırmanıza yardımcı olan Cache Cleaner Pro sayesinde mobil cihazınızı aldığınız ilk gün gibi tertemiz yapabilir ve düzenli olarak temizleme uygulayarak her daim en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Cache Cleaner Pro’nun en beğendiğim yanı ise planlanabilir temizleme seçeneği sunması. Bu sayede her defasında önbelleği temizlemek için uygulamaya girip çıkmanız gerekmiyor. Belirlediğiniz zamanlarda uygulama otomatik olarak sizin yerinize temizleme işlemini gerçekleştiriyor. Öne çıkan bir diğer özelliği ise arayüzü. İlk bakışta cihazınızda ne kadar boş alan kaldığını, kullanılan alanı, hangi günler temizle yapıldığını görebiliyorsunuz.

Depolama alanı açma, belleği artırma, hızı geliştirme, kötü niyetli uygulama ve güvenlik açıklarına karşı cihazı koruma özelliklerini bir arada hem de ücretsiz olarak sunan Cache Cleaner Pro, Windows Phone platformundaki en etkili önbellek temizleme uygulaması.

YORUMLAR