Finansbank Cep Şubesi 1.0.0.0 (winphone)

Finansbank Cep Şubesi

Finansbank Cep Şubesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,710

  • Üretici

    Finansbank A.S.

Finansbank Cep Şubesi, Finansbank müşterisi olan veya olmayan herkesin kullanabileceği bankacılık uygulamasıdır.

Finansbank Cep Şubesi, Windows Phone platformu için özel olarak geliştirilmiş bankacılık işlemlerini mobil cihazınıza taşıyan bir Finansbank uygulamasıdır. Finansbank müşterilerinin yanı sıra Finansbank müşterisi olmayan bireylere de hitap eden uygulama ücretsizdir.

FinansBank Mobil Bankacılık, Finansbank müşterilerinin tüm bankacılık işlemlerini mobil cihazlarından kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmelerini, Finansbank müşterisi olmayanların da belirli işlemleri yapabilmelerini sağlayan bir uygulama. Hesap işlemlerinizi, para transferlerinizi, kredi kartı işlemlerinizi, ödeme işlemlerinizi, kredi işlemlerinizi ve daha fazlasını bu uygulama aracılığıyla yapabilirsiniz. Finansbank müşterisi olun veya olmayın; FinansOnline’dan piyasayı takip edebilir, sesli piyasa yorumlarını dinleyebilir, yakınınızdaki Finansbank ATM ve şubelerinin yerini öğrenebilirsiniz.

Finansbank Cep Şubesi ile sık kullandığınız bankacılık işlemlerini kaydedebilir ve işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz. Cep Şubesi’ne erişerek işlemlerinizi tek bir dokunuşunuzla gerçekleştirebilir, işlemlerinizi ajandanızdan takip edebilirsiniz.

Finansbank Cep Şubesi, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenin en kolay ve güvenilir yoludur.

YORUMLAR