Free MP3 Downloader 1.0.20.2 (winphone)

Free MP3 Downloader

Free MP3 Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free MP3 Downloader ile istediğiniz müziği telefonunuza mp3 formatında ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Free MP3 Downloader, dünya genelinde en çok dinlenen müzikleri çevrimiçi olarak dinlemenize ve telefonunuza mp3 formatında kaydetmenize izin veren bir mobil uygulamadır. Hızlı ve basit arayüz üzerinden dilediğiniz şarkıya kolaylıkla ulaşabilir, saniyeler içerisinde cihazınıza indirebilirsiniz.

Free MP3 Downloader, Windows Phone kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış bir şarkı indirme uygulaması. Sınırsız sayıda indirme yapmanıza imkan tanıyan uygulama ile seçtiğiniz şarkıyı uygulamadan ayrılmadan dinleyebilir, tek dokunuşla indirme listenize alabilirsiniz. Çalma listesi özelliği sayesinde sadece sevdiğiniz parçalardan oluşan harika listeler hazırlayabilirsiniz. Arka planda indirme özelliği sayesinde şarkıların inmesini beklemez, şarkılar inerken telefonunuzda başla işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Free MP3 Downloader, MP3 Download , Download MP3 , MP3 İndir uygulamalarına alternatif olarak kullanabileceğiniz kullanımı basit ve ücretsiz bir uygulama. Eğer Windows Phone’lu telefonunuz için ücretsiz bir mp3 indirme uygulaması arıyorsanız Free MP3 Downloader’ın yanı sıra diğer uygulamaları da denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR