Karayolları Genel Müdürlüğü 2.0.0.2 (winphone)

Karayolları Genel Müdürlüğü

Karayolları Genel Müdürlüğü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    118

  • Üretici

    Mobilion

Karayolları Genel Müdürlüğü, yol boyunca sürprizlerle karşılaşmamanız için yardımcı olan bir yol asistanı uygulaması.

Karayolları Genel Müdürlüğü, araba ile seyahat eden kişilere yönelik hazırlanmış, kişilerin yol boyunca ihtiyaç duyacakları birçok konuda yardımcı olan bir mobil uygulama.

KGM (Karayolları Genel Müdürlüğü) uygulamasını Windows Phone telefonunuza ücretsiz olarak yükleyip kullanabiliyorsunuz. Yol asistan uygulaması olarak tanımlayabileceğimiz KGM ile yola çıkmadan birçok bilgi alabiliyorsunuz. Gideceğiniz güzergahı harita üzerinde görüntüleyebiliyor, yol tarifi alabiliyor, yolunuz üzerinde çalışma olup olmadığını görebiliyorsunuz. Ayrıca uzaklık hesaplama aracını kullanarak iki şehir arasındaki uzaklığı görebiliyor; önleminizi aldığınızdan daha rahat bir yolculuk geçirebiliyorsunuz.

Tüm bölgeler ve Türkiye haritasını içerisinde barındıran uygulamada aracınıza ait OGS / KGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulatabileceğiniz bir bölüm de bulunuyor. Ayrıca kullanacağınız otoyola ait geçiş bilgilerine de rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Karayolları Genel Müdürlüğü uygulaması, aracınızla seyahat ederken yaşayacağınız birçok aksaklıkla karşılaşmanızı engelliyor. Arabanızla uzun yola çıkmadan önce ve yol esnasında bu uygulama kesinlikle lüzum edecektir.

YORUMLAR