Moovit 3.7 (winphone)
Moovit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    Moovit

200'den fazla Büyükşehir'i destekleyen Moovit, Türkiye içerisinde de güvenle kullanabileceğiniz bir toplu taşıma takip uygulama.

Bulunduğunuz konumun toplu taşıma hizmetlerini görüntüleyen ve 200'den fazla şehrini destekleyen Moovit; İstanbul, Ankara ve İzmir'de de güvenle kullanabileceğiniz bir servis altyapısına sahip. Özellikle turistik amaçlı yapmış olduğunuz bir Avrupa gezisinde de hayat kurtarıcı olarak kendini gösteren Moovit ile yakınızda olan taşıt hizmetlerini harita üzerinden bulmanız mümkün.

Sadece durakları ve istasyonları belirlemekle kalmayan uygulama aynı zamanda bu taşıtların rotalarını ve yolculuk saatlerini de size birer birer listeleme kabiliyetine sahip. Peki bu veritabanı nereden mi geliyor? Kullanıcılardan! Moovit, siz uygulamayı açık tuttuğunuz sürece ortamda gerçekleşen hareketliliği kaydedip bunu sistem altyapısına kaydetme özelliğine sahip. Böylece her kullanıcının tekil deneyimi Moovit uygulamasını kullanan herkese binebilecekleri durak ve istasyonlarla birlikte oradan geçen yol hatlarını ve saatlerini de takip edebiliyor.

Birçok yönden kimi belediyeden daha istikrarlı bir sonuç veren Moovit'in yaşatabileceği tek sorun, şehir içerisinde yol çalışması olduğunda size alternatif rotaları sunamaması veya yeri değişen otobüs duraklarının harita üzerinde güncellenmemesiyle ortaya çıkarabileceği hatalar. Google Maps ile yarışır bir bilgi ağını size ücretsiz olarak sunan Moovit, kullanmanızı tavsiye ettiğim bir uygulama.

YORUMLAR