MusicConnect 1.5.7.0 (winphone)

MusicConnect

MusicConnect
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MusicConnect, OneDrive'daki müziklerinize anında ulaşmanıza ve çevrimiçi dinlemenize izin veren özellikli bir müzik çalar.

MusicConnect, OneDrive hesabınızda sakladığınız müziklerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayan, parçaları çevrimiçi dinlemenize ve favori parçalarınızı çalma listelerinde toplamanıza izin veren bir müzik çalar.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan OneDrive tabanlı müzik çalar uygulaması ile müziklerinizi klasörler halinde hazırlayabiliyor ve başlık, şarkıcı ismi ve türü gibi aradığınız parçayı daha rahat bulmanızı sağlayan etiketleri dilediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Tek bir klasöre 2000’e yakın şarkıyı almanıza izin veren uygulamada çalma listesi hazırlama seçeneği de bulunmakta. Çalma listelerinizi çevrimiçi dinleyebildiğiniz gibi telefonunuza indirip yerel dinlemeniz de mümkün. Ayrıca çalma listelerinizi OneDrive’a yedekleme, aynı şekilde geri yükleme şansına da sahipsiniz.

Şarkılarınızı saklamak için OneDrive’ı tercih eden biriyseniz ve de buluttaki müziklerinizi Windows Phone telefonunuzda nasıl oynatacağınızı düşünüyorsanız MusicConnect uygulamasına bir göz atın derim. Sundukları yanında fiyatı da oldukça uygun.

YORUMLAR