Phone Cleaner 1.0.0.0 (winphone)

Phone Cleaner

Phone Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz ön bellek temizleme hizmetini Windows Phone cihazlarına sunan Phone Cleaner türünün başarılı örneklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Windows Phone kullanıcılarının ücretsiz olarak indirebilecekleri Phone Cleaner, Çinli yazılım ekibi TapFlex tarafından geliştirilen bir ön bellek temizleyicisi. Performansı düşen telefonlarda ilk yardım hizmeti kadar önemli olan bu işlem sayesinde Cache tamamen temizlenmiş olacak ve telefonunuz ilk gün olduğuna yakın bir hıza kavuşacak.

Windows Phone bu işlemi entegre bir sistemle yürütüyor olsa da menü üzerinden bu ayarlara ulaşmak karmaşık ve zahmetli bir iş. Bu noktada işletim sistemi konusunda yeterince deneyimi olmayanlara daha kolay bir alternatif sunan Phone Cleaner kapladığı düşük alan sayesinde hücresel bağlantı ile indirmek isteyebileceğiniz bir uygulama.

Windows Phone tasarım diliyle örtüşen şık arayüz tasarımı Phone Cleaner uygulamasına artı puan kazandırıyor. Bunun en önemli sebebi, deneyimsiz sayılabilecek Windows Phone kullanıcılarına hitap eden kolay anlaşılabilirlik.

Ücret istemeyen bu uygulama sistem tarama ve ön bellek temizleme işlemini tek bir tıklama ile başlatabiliyor ve olabildiğince hızlı bir şekilde telefonunuzun tökezlemeye başladığı yerlerde sıkıntıları ortadan kaldırabiliyor.

YORUMLAR