PhotoMath (winphone)
PhotoMath
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13,218

  • Üretici

    PhotoPay Ltd.

PhotoMath uygulaması ile Windows Phone işletim sistemli cihazlarınızda kolayca matematik denklemlerini çözebilirsiniz.

PhotoMath uygulaması Windows Phone işletim sistemli mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir matematik problemleri çözme uygulaması olarak karşımıza çıktı ve işini oldukça iyi bir şekilde gerçekleştiriyor diyebilirim. Özellikle okula giden çocuklar ve onların ödevlerini kontrol etmek isteyen anne babalar için en verimli uygulamalardan birisi olacaktır. Zira zaman zaman çözemediğimiz ve takıldığımız sorular olduğu için bunların sonuçlarını hemen almaya imkan tanıyor.

Uygulamayı kullanırken herhangi bir yazı girmek zorunda değilsiniz ve tek yapmanız gereken sorunun fotoğrafını uygulamayı kullanarak çekmek. Ancak maalesef el yazısını tanıyamayan uygulama, kitap yazısıyla yazılmış denklemleri çözebiliyor. Çekilen denklemlerin direkt olarak sonucunu verebildiği gibi o sonuca nasıl ulaşıldığını da gösteren uygulama, böylece gidiş yolunu öğrenmek isteyenlere destek oluyor.

Her ne kadar tü matematik problemlerini çözemese de, temel aritmetik, logaritma, kesirler ve pek çok matematik denklemi konusunda yardımcı olabiliyor. Dolayısıyla uygulamanın mühendisler için değil genel olarak ortaöğretim düzeyinde olanlar için hazırlandığını söyleyebilirim.

Lakin matematik problemlerinin çözümünde çok sık hatalarla karşılaşıyorsanız denkleminizi destek kısmından üreticisine gönderebiliyor, böylece o formattaki sorular için destek sağlanmasını talep edebiliyorsunuz. Devamlı olarak güncellenen uygulamada her seferinde biraz daha geniş bir matematik desteği sunuluyor.

Hem kolay arayüzü hem de hızlı yapısı sayesinde matematik işlemleri konusunda en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olacaktır.

YORUMLAR