SkyType 1.0.0.0.2 (winphone)

SkyType

SkyType
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SkyType, bilgisayarınızın klavyesini kullanarak mobilde daha hızlı yazmanıza yardımcı olan bir uygulama.

Windows Phone telefonunuzun klavyesine alışamadınız mı? Kısa mesaj ve e-postalarınızı yazarken zaman mı kaybediyorsunuz? SkyType uygulamasını mobil cihazınıza yükleyerek bilgisayarınızın rahat klavyesini telefonunuzun dokunmatik klavyesi gibi kullanabiliyor ve yazışmalarınızı daha hızlı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Küçük ekranlı bir mobil cihaza sahipseniz ve de mesajlaşma uygulamalarını sıklıkla kullanan biriyseniz gerek kısa mesaj gerekse de e-posta yazarken zorlanabilirsiniz. Tam bu noktada önerebileceğim SkyType, bilgisayarınızın klavyesine erişerek yazma hızınıza hız katan bir uygulama ve ücretsiz olarak geliyor. En güzeli de eski - yeni tüm cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Windows Phone platformuna özel uygulamalardan olan SkyType, oldukça basit bir kullanıma sahip. Mobil cihazınız ile bilgisayarınızın aynı kablosuz ağa bağlı olduklarından emin olduktan sonra tek yapmanız gereken uygulama üzerindeki IP adresini bilgisayarınızın web tarayıcına girmek. Bu dakikadan sonra bilgisayarınızı kullanarak kısa mesajlarınıza ve e-postalarınıza göz atabilir, yanıtlayabilirsiniz. Bunun yanında telefonunuz ile bilgisayarınız - veya tam tersi - metin kopyalayabilirsiniz.

SkyType, Windows Phone cihazın klavyesini yazmak için elverişli bulmayan herkese önerebileceğim bir yardımcı uygulama.

YORUMLAR