SongArc 3.2.0.5 (winphone)

SongArc

SongArc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SongArc, Windows Phone platformunda 1,5 milyon indirme ile oldukça popüler bir müzik oyunu.

SongArc, Windows Phone platformunda oldukça popüler bir müzik oyunu. Guitar Hero’ya oldukça benzeyen ve 1,5 milyon indirmeye ulaşmış bir oyun olan SongArc ile müziğin ritmini parmaklarınızla farklı noktalara dokunarak yakalıyorsunuz.

Oynaması son derece zevkli olan ve kısa sürede bağımlısı olacağınızı düşündüğüm SongArc, şu an için sadece Windows Phone platformunda bulunuyor ve tamamen ücretsiz olarak geliyor. Müzik severler için özel olarak tasarlanmış renkli arayüzü ile sizi kısa içerisine çeken oyunun oynanışı da çok basit. Müzik çalmaya başladığınız vakit önünüze çıkan şekiller notaları temsil ediyor. Ekranın farklı noktalarına düşen notalara basılı tutarak arka planda oynayan müziği yakalamaya çalışıyorsunuz. Bas ve davul efektleri için cihazınızı hızlıca sallayarak yapıyorsunuz.

Müziğin ritmini ne kadar iyi yakalarsanız o kadar fazla puan kazanacağınız oyunda müzikle senkronize ilerleyen notaları kendiniz de yazayabiliyorsunuz. Kendi müziğinizi kaydedip dilediğiniz şekilde düzenleyebiliyor, çalışmanızı diğer müzik severlerle paylaşabiliyorsunuz. Paylaşım demişken oyunda elde ettiğiniz skoru da sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmanız mümkün.