SquadWatch 2015.305.2128.203 (winphone)
SquadWatch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    54

  • Üretici

    Microsoft Corporation

GPS takibi ile sevdiklerinizi yakından takip etmenizi sağlayan SquadWatch, Windows Phone için çıkan ücretsiz bir uygulama.

Microsoft Garage Bölümünün hazırlamış olduğu People Sense projesi SquadWatch ismiyle hayat buldu. Windows Phone için çıkan bu ücretsiz uygulama, aynı uygulamadan hesabı olan diğer kullanıcıları gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Aileniz ve yakın arkadaşlarınıza ne zaman ulaşabileceğiniz konusunda size ipuçları veren SquadWatch, kimseyi kritik bir zamanda rahatsız etmemek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Üçüncü parti uygulamalar ile API paylaşımı yapan SquadWatch sayesinde arabayla çocuğunuzu alırken veya eşinizin yanına ulaşmak isterken gerçek zamanlı koordinatlara göre hareket etmeniz mümkün. Yakın bir arkadaşınız sizin civarınızda öğle yemeği yiyorsa yine bu uygulama sayesinde gruba dahil olabilirsiniz.

Uygulamanın geçerli bir kullanıma ulaşması için her iki tarafın da SquadWatch yüklü cihazlara sahip olması gerekiyor. Şimdilik sadece Windows Phone versiyonu çıkan uygulamanın Android ve iOS sürümlerinin de yakın zamanda ulaşması mümkün.

YORUMLAR