Toca Builders 1.0.0.0 (winphone)

Toca Builders

Toca Builders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toca Builders, çocuğunuz için seçebileceğiniz en iyi Windows Phone oyunlarından biri.

Toca Builders, Toca Boca’nın Minecraft oyunundan esinlenerek hazırladığını düşündüğüm bir çocuk oyunu. Windows Phone platformunda da indirilebilir olan oyun çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, hayal güçlerinin sınırlarını zorlayabilecekleri hem arayüzü hem de oynanışı ile çekici ve keyif veren bir yapım.

Çocuklara özel oyunlar hazırlayan ve bu işi en iyi şekilde yapan Toca Boca’nın imzasını taşıyan yapımlar arasında yer alan Toca Builders basit ve eğlenceli bir oynanış sunuyor. Herhangi bir kural veya amacın bulunmadığı oyun blok yerleştirme ve nesne inşa etme üzerine kurulu.

Oyunu çocuklara çekici kılmak içinse karakterler yaratılmış ve her karakterin çok iyi yapabildiği bir iş var. Blokları atmakla ve kırmakla görevli Blox, blokları renklendiren Cooper, blokları yığınlar halinde koyabilen Vex, blokları belirlenen noktaya yerleştirebilen Strech, blokları oradan oraya üşenmeden taşıyan Connie ve boya püskürmeye meraklı hepsinden daha sevimli olan Jum Jum oyunda oynanabilen karakterler arasında. İşlerini yaparken oldukça komik gözüken karakterlerin kontrolü ise oldukça basit.

Çocukların kullanabilecekleri rengarenk arayüz ile gelen ve hoş grafikler sunan oyunda çocukların uzun uğraş sonucu üzerinde çalışarak oluşturdukları onlarca şahane eserler anbean kaydediliyor. Oyun kapanması vb. durumda çalışmaları boşa gitmemiş oluyor. Bunun yanında anlık görüntü olarak çocuğunuzun neler yaptıklarını arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Toca Builders, mobil cihazda oyun oynamaya meraklı çocuğunuz için seçebileceğiniz en iyi Windows Phone oyunlarından.

YORUMLAR