VakıfBank Mobil Bankacılık (winphone)

VakıfBank Mobil Bankacılık

VakıfBank Mobil Bankacılık
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    802

  • Üretici

    Vakıfbank

VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile Windows Phone kullanıcısı olarak bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.

VakıfBank Mobil Bankacılık, VakıfBank müşterisi olarak bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden hem daha hızlı hem de güvenli şekilde yapmanıza izin veren mobil bankacılık uygulaması ve Windows Phone platformunda da resmi olarak bulunmakta.

VakıfBank’ın size özel bankacılık uygulamasını Windows Phone telefonunuza indirip hesaplarınız takip etmekten para transferi gerçekleştirmeye, kredi kartı işlemlerinizi yapmaktan faturalarınızı ödemeye pek çok işlemi şubeye uğramadan yapmanız mümkün. Uygulama üzerinden yaptığınız tüm işlemlerde Cep İmza detaylı onay ekranı görüntülendiğinden işlemlerinizi güvenli şekilde yapabildiğinizi, haberiniz olmadan başka kimsenin herhangi bir işlem yapmasının mümkün olmadığını da belirteyim.

Not: Mobil Bankacılık’a giriş için uygulama şifresi oluşturmanız gerekiyor. Aktivasyon adımlarını takip edip bu şifreyi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Olur da şifrenizi unutursanız veya değiştirmek isterseniz doğrudan uygulama içerisinden yapabilirsiniz.

YORUMLAR