Mushroom Wars: Space! 2.0.1 (Android)

Mushroom Wars: Space!

Mushroom Wars: Space!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mushroom Wars: Space! mobil cihazları üzerinde keyifli bir strateji oyunu arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken bir seçenek.

Mushrooom Wars: Space! Mobil cihazları üzerinde keyifli bir strateji oyunu oynamak isteyenlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve en iyi özelliği de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor olması. Hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyundaki temel amacımız harita üzerindeki mantarları ele geçirmek.

Bunu başarabilmek için çok iyi plan yapmamız ve elimizdeki birimleri dikkatli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Sayısal üstünlüğe dayalı bir oyun olduğu için saldırı yapacağımız mantarın ve kendi mantarımızın sahip olduğu birimleri iyi bir şekilde hesap etmemiz gerekiyor. Oyunun en ilgi çeken yanları arasında grafik ve çevre modellemeleri yer alıyor. Buna bir de kusursuz çalışan kontrol mekanizması eklenince oyundan aldığımız keyif bir üst seviyeye sıçrıyor.

Açıkçası oyunun sahip olduğu atmosferi genel olarak ele alırsak her yaştan oyunsevere hitap ettiğini söyleyebilirim. Grafikler her ne kadar çocuklara hitap eden bir oyunmuş gibi görünmesine sebep olsa da gen yapı itibariyle büyük küçük herkesin severek oynayabilecğei türden bir içerik sunuyor.

Eğer siz de mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir strateji oyunu arıyorsanız Mushroom Wars: Space!'i mutlaka denemelisiniz.