AndroBooster 2.1.5 (Android)

AndroBooster

AndroBooster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AndroBooster, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi hızlandırmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir Android hızlandırma uygulamasıdır.

AndroBooster, adından da tahmin edeceğiniz üzere zamanla yavaşlayan Android cihazınızı hızlandırmak için kullanabileceğiniz uygulamalardan biri. Android cihazınız satın aldığınız ilk günlerdeki gibi tabiri yerinde ise uçmuyor; oyunları oynatmada çok başarılı olamayırsa ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu hızlandırıcı oldukça işinize yarayacak.

Alındığı günkü performansını göstermeyen bir Android cihaza sahipseniz ve cihazınız root’lu ise bu uygulamayı kesinlikle tavsiye ederim. Tek dokunuşla RAM boşaltma, CPU çekirdeklerini son frekansta çalışır halde tutma, CPU çekirdeklerini çalışır vaziyette tutma (bildiğiniz üzere 8 çekirdek telefonunuz da olsa 8’i aynı anda çalışmıyor) ve arka plan servislerinin daha hızlı çalışmasını sağlama, CPU hızını kullanıma göre ayarlama, batarya kullanımını iyileştirme gibi üstün yetenekleri olan uygulamanın tek kötü yanı root gerektirmesi.

YORUMLAR