Basketmania

Basketmania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketmania, baskerbolseverlerin Android cihazları üzerinde eğlenceli ve ücretsiz şekilde bsketbol oynamasını sağlayan basketbol oyunudur.

Basketmania, Android akıllı telefon ve tablet sahibiyseniz, üstüne bir de basketbol seviyorsanız mutlaka indirmeniz gereken oyunlardan bir tanesidir. Yüksek kaliteki HD grafiklere sahip olan oyunun oynanışı da oldukça keyifli. Boş vakit öldürmek için bire bir diyebilirim. Fakat sadece boş vakit öldürmek için demek de pek doğru olmaz çünkü oyunda aldığınız yüksek skorların bir listesi bulunuyor. Bu listeye girerek diğer online oyuncular ile rekabete girebiliyorsunuz.

3 farklı oyun modu sayesinde sıkılmadan oynayabilmenizi sağlayan Basketmania'da ister süreli, ister düz atış isterseniz de antrenman yapabilirsiniz. Oyunun kontrol mekanizması da oldukça rahat. Topun kontrolünü parmağınızı üzerinde tutarak sağlıyorsunuz. Aynı şekilde yön ve atış gücünü de ayarlayarak atışlarınızı yapabilirsiniz.

Oynadıkça daha da oynayasınızın geleceği Basketmania'da bir süre sonra usta bir basketbolcu olarak yaptığınız atışların çopu basket olmaya başlayacaktır. Bu süreden sonra zamana karşı oyun modunu seçerek kendi rekorlarınızı kırmanızı öneririm.

Özellikler:

  • 3 Farklı oyun modu: Düz atış, zamana karşı ve antrenman
  • Gerçekçi basketbol oyun fiziği
  • Alınan skorları Facebook üzerinde paylaşma imkanı
  • HD grafikler

Android cihazlarınız üzerinde oynayabilmek hem ücretsiz hem de eğlenceli bir oyun arıyorsanız Basketmania'yı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR