Cobo Launcher 1.3.1 (Android)

Cobo Launcher

Cobo Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cobo Launcher, Android telefon ve tablet sahiplerinin cihazlarına daha estetik ve güzel bir görünüm kazandırmasını sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

Cobo Launcher, tek bir işlem ile Android telefonunuzun görünümünü tamamen değiştirip güzelleştiren ve çok daha kullanışlı hale getiren ücretsiz bir Android launcher uygulaması. Anasayfa, ikonlar ve görünümü genel anlamda oldukça rahat bir şekilde düzenleme imkanı sunan uygulama sayesinde Android mobil cihazlarınızı çok daha fazla sevebilirsiniz.

İçerisinde farklı temalar bulunan uygulama sayesinde Android telefonlarınızın anasayfalarını düzenleyerek diğer kullanıcıların cihazlarından çok daha farklı hale getirebiliyorsunuz. Kişiselleştirmeye önem veriyorsanız Cobo Launcher kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesi.

Aynı kategoriye ait olan yüklü uygulamalarınızı tespit ederek hepsini tek bir ikon altında anasayfa da sınıflandıran uygulama sayesinde yüzlerce uygulama kullansanız bile hepsine kolayca erişebiliyorsunuz. Özellikle sürekli farklı uygulamalar denemeyi seven bir kullanıcı iseniz, Cobo Launcher sayesinde telefon yada tabletinizin anasayfası hiç bir zaman karışık görünmez.

Hem uygulama hem de içerisindeki temaların ücretsiz olarak sunulması, Cobo Launcher'ı diğer launcher uygulamalarından bir adım öne çıkarıyor. Ufak boyutlu, çok fazla batarya tüketmeyen ve telefonlarınızın performansını düşürmeyen bir launcher uygulaması olan Cobo Launcher'ı mutlaka indirerek kullanmalısınız.