Doorman

Doorman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doorman uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kargonuzun istediğiniz an evinize teslim edilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Doorman uygulaması Android kullanıcılarının kargo ve postalarını her zaman en hızlı yoldan evlerine getirtebilmeleri için kullanılabilecek uygulamalar arasında yer alıyor ve her ne kadar Türkiye'de faaliyet göstermese de bizleri ABD'den takip eden kullanıcılarımızın sevecekleri uygulamalardan birisi olacaktır.

Uygulamanın temel işlevi, kargolarınızın gece yarısına kadar istediğiniz an evinize hiç bir gecikme olmaksızın teslim edilmesini sağlamak. Yani bir nevi ek kargo hizmeti olarak adlandırabiliriz. Bunu gerçekleştirmek için uygulamayı cihazınıza yüklediğinizde sizin için bir Doorman adresi yaratılıyor ve bu adres bulunduğunuz yerin yakınlarındaki bir Doorman deposu oluyor.

Bir online sipariş geçtiğinizde adres olarak Doorman adresinizi gösteriyorsunuz ve siparişiniz bu depoya teslim edildiğinde hemen bilgilendirme alabiliyorsunuz. Daha sonra siparişinizin ne zaman size teslim edilmesini istediğinizi belirtiyor ve Doorman kargosunun o saatte evinize uğrayarak size ürününüzü teslim etmesini sağlıyorsunuz.

Şimdilik ABD haricinde hizmet göstermese de tutulması halinde diğer ülkelerde de faaliyet göstermeye başlayacağını düşünüyorum. Özellikle evde olmadığınız saatlerde teslim edilen kargolar sebebiyle oluşan sıkıntılara karşı hazırlanmış olan servis, böylece her zaman evde olduğunuz anlarda kargo teslimini mümkün kılıyor.

ABD'de yaşayan kullanıcıların kullanmakta keyif alacakları bir uygulama olduğu için denemelerini öneriyorum.

YORUMLAR