Driving Zone: Japan 1 (Android)

Driving Zone: Japan

1
Driving Zone: Japan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driving Zone: Japan mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Driving Zone: Japan eğer mobil cihazınız üzerinde gerçekçi bir araç sürüş tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Driving Zone: Japan'da Japon üreticiler tarafından geliştirilmiş bu ülkeye özgü araçları kullanabilme imkanına sahibiz. Driving Zone: Japan'da oyuncular araçlarını seçtikten sonra yola çıkıyorlar ve trafik içerisinde yol almaya çalışıyorlar.

Driving Zone: Japan bize 4 farklı yarış alanı seçeneği sunuyor. Bu yarış alanlarının kimileri kırsal alandaki yollarda, kimileri de şehir içinde araç kullanmamızı mümkün kılmakta. Biz araç kullanırken zaman da ilerliyor. Oyunda araç kullanmaya gündüz başladığımızda yola devam ettikçe hava kararıyor ve gece de araç kullanabiliyoruz. Ayrıca oyun içinde farklı hava şartları da yer almakta.

Driving Zone: Japan grafiklerinin ortalama bir kalite sunduğu söylenebilir. Fakat oyunun ses kalitesi biraz düşük, uzun süre oyunu oynayınca ses efektleri kulağınızı tırmalayabiliyor.

YORUMLAR