Eğlenceli Kamera

Eğlenceli Kamera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli Kamera, Android mobil cihazınız ile çekeceğiniz fotoğraflara silah ekleme imkanı sunan eğlenceli ve komik bir uygulama.

Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ve çektiğiniz fotoğları efektler ile süslemek hoşunuza gidiyorsa, Eğlenceli Kamera uygulaması mutlaka denemeniz gereken bir uygulama. Uygulama çok basit bir yapıda olmasına rağmen, doğru olarak kullanıldığında ortaya oldukça komik fotoğraflar çıkartabiliyor.

Uygulamanın temel anlamda tek bir özelliği bulunuyor, o da fotoğraflara silah efekti eklemek. Fakat ekleyebileceğiniz 3 farklı silah türü var. Bunlardan bir tanesi nişancı tüfeği, diğeri ise normal tabanca ve sonuncusu avcı tüfeği. İstediğinizi seçerek fotoğraflara ekleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın yada tanıdıklarınızın fotoğraflarını çekerek onların üzerinde silah efektini uygulayarak komik fotoğraflar oluşturabilir ve fotoğrafları sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz.

Küçük bir uygulama olan Eğlenceli Kamera ile dilediğiniz fotoğraflara silah fotoğrafı eklemek istiyorsanız tek yapmanız gereken uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR