Ekranda 1.0.2 (Android)

Ekranda

Ekranda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekranda uygulaması ile televizyonda gördüğünüz giysileri satın alabilirsiniz

Ekranda uygulaması oldukça ilginç bir konuda kullanıcılara yardımcı olan bir mobil alışveriş uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kıyafet bulma uygulaması olan Ekranda sayesinde tevizyonda gördüğünüz televizyon yıldızlarının dizilerde veya televizyon programlarında giydikleri kıyafetlerin ne olduklarını kolayca öğrenebilirsiniz. Uygulama içerisinde yüzlerce farklı markaya yer verilirken kullanıcılara bulunan kıyafetleri kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alma imkanı sunuluyor.

Ekranda uygulaması içerisinde televizyon dizileri bölümler şeklinde kullanıcılara sunuluyor. Bu bölümlerde yıldızların giydiği kıyafetler de resimlerle gösteriliyor. Kullanıcılar bu resimleri beğenerek sonradan kolayca takip eebiliyorlar. Resimlerin üzerine dokunduğunuzda sahnedeki kıyafetle ilgili detayları, giysinin adı, hangi marka olduğu, fiyatı ekranda görünüyor. Kullanıcılar bu kıyafeti favorilerine ekleyerek sonradan satın almak için köşeye ayırabiliyorlar. Bunun yanında direkt sepete ekleyerek bu kıyafet satın alınabiliyor. Beğendiğiniz kıyafetleri Ekranda uygulaması aracılığıyla Facebook, Twitter, WhatsApp ve e-posta üzerinden paylaşabilmeniz de mümkün.

Ekranda'nın menü bölümünde başlıklar halinde diziler listeleniyor. Kullanıcılar bu listeden bulmak istedikleri kıyafetlerin yer aldığı dizileri seçebiliyorlar. Sonrasında ise bölümler listeleniyor ve bu bölümler arasından sahneleri belirleyerek kıyafet seçimi yapabiliyosunuz.