FinchVPN 1.2.3 (Android)

FinchVPN

FinchVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FinchVPN, bilgilerimizi her alanda takip eden firmalar ve hükümetlerden kurtularak kimliğinizi gizleyerek özgürce internette dolanabileceğiniz Android VPN uygulaması.

FinchVPN, hem ücretli hem de ücretsiz kullanım seçeneklerine sahip olan başarılı bir Android VPN uygulaması. Yasaklı sitelere girmek için kullanılan en etkili yöntemlerden bir tanesi olan VPN servislerinden bir tanesi olan Finch ile internette güvenli ve özgürce gezinebiliyorsunuz.

Girdiğimiz siteleri ve tıkladığımız her şeyi takip eden firmalar ve hükümetlerden kaçabilmek ve takip edilmekten kurtulmak için kullanabileceğiniz uygulama üzerinde internete bağlanabileceğiniz 21 farklı ülke sunucusu bulunuyor. İstediğiniz ülkeyi seçerek saniyeler içerisinde internette kimliğinizi açığa çıkarmadan gezmeye başlayabilirsiniz.

Yasaklı sitelere girebilme fonksiyonu dışında hackerlara karşı bilgilerinizi koruma altına alan servisin ücretsiz seçeneği ile ayda 3 GB ücretsiz VPN servisi kullanabiliyorsunuz. Fakat bu 3 GB'ı yanlış anlamayın. Kendi internet paketiniz dışında size herhangi bir ekstra internet kullanımı sunmamaktadır. Kendi mobil internet paketinizi kullanarak internete giriş yaptığınızda 3 GB'lık kullanım boyunca VPN kullanmanızı sağlıyor.

Bağlandığınız ülke sunucularına göre farklılık göstermesine rağmen internet hızınızda artış sağlama, uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi. Finch VPN ile girilmesi yasaklanan tüm sitelere giriş yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın Pro yada Premiere paketlerinden bir tanesi alarak aylık ödeme yaparak hem sınırsız VPN servisi kullanabilir hem de ekstra özellikler ile daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Fakat zaman zaman işiniz düşüyorsa ücretsiz paketi tercih etmenizi öneririm. Ücretsiz paket ile sunulan sunucular limitlidir.

YORUMLAR