FiveWallpapers 1.76 (Android)

FiveWallpapers

FiveWallpapers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FiveWallpapers ilginç bir duvar kağıdı uygulamasıdır

FiveWallpapers eğer mobil cihazınızın farklı ana ekranlarında farklı duvar kağıtları görmek isterseniz işinize yarayacak bir duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan FiveWallpapers temel olarak Android cihazınızın ana ekranlarına farklı duvar kağıtları yerleştirmenizi mümkün kılıyor. Android cihazların varsayılan yapısı nedeniyle birden fazla ana ekrana sahipseniz sadece tek bir duvar kağıdı kullanabiliyorsunuz ve bu duvar kağıdını farklı ekranlara yayabiliyorsunuz. FiveWallpapers ile çok daha sıradışı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

FiveWallpapers içerisinde yer alan düzenleme araçlarıyla ana ekranlarınıza yerleştireceğiniz duvar kağıtlarını dilediğiniz gibi kırpabilir ve ekranınıza uyarlayabilir, konstrast, parlaklık gibi renk değerleriyle oynayarak daha güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz. Uygulama ana ekranlar arasındaki geçiş efektini seçmenize de imkan tanıyor. FiveWallpapers temel olarak farklı duvar kağıtlarını tek bir canlı duvar kağıdı haline dönüştürüyor.

YORUMLAR