Haberiniz Olsun

Haberiniz Olsun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haberiniz Olsun, tüm gündemi kolayca ve rahatlıkla takip edebileceğiniz başarılı ve etkileyici bir Android uygulamasıdır.

Haberiniz Olsun, gündemdeki hiçbir haberi kaçırmamanızı sağlayan etkileyici ve güzel Android haber uygulamalarından biridir.

Uygulamayı kullanarak gazete okuyabilir, gündemi takip edebilir, hava durumuna bakabilir, teknoloji ve magazini takip edebilir, takımınızı takip edebilir ve Twitter'da olup bitenleri öğrenebilirsiniz.

Gelişmiş içerik ve kullanım kolaylığı sayesinde tüm haber ve gazete platformları rahatça ulaşabiliyorsunuz. Gündemde olan herşeye tek bir uygulama ile ulaşmak isteyenler için ldukça ideal.

Spor, magazin, haber, teknoloji, sosyal ağlar vb. kısacası gündemde olup biten herşeyi öğrenebileceğiniz uygulama oldukça başarılı. En son çıkan müzikler, Twitter'daki trend topicler, tuttuğunuz takım hakkındaki son haberler ve transfer bilgileri gibi detaylara anında ve güncel olarak ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın Kaynakları:

  • Gazete: Hürriyet, Milliyet, Posta, Sabah, Star, Habertürk, Zaman, Sözcü, Star, Taraf, Türkiye, Yeni Akit, Bugün, AMK, Fotomaç, Fanatik, Foto Spor.
  • Teknoloji: Chip Online, DonanımHaber, Andronova, Teknoloji Oku, Shift Delete, Kungiman, Biltag.
  • Magazin: Hürriyet Magazin, Askmen, Mynet Magazin.
  • Müzik: Number One, Karnaval.com
  • TV: TRT, Samanyolu Haber, CNNTurk, Ntvmsnbc.
  • Trend Topic: Nedenttoldu?

Gündemi takip etmek için oldukça kullanışlı olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR