Hangar 2.4 (Android)

Hangar

2.4
Hangar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangar, Android mobil cihazlarınız üzerinde sık sık kullandığınız uygulamaları bildireim çubuğuna yerleştirerek kolayca erişmenizi sağlayan yardımcı ve ücretsiz bir araçtır.

Hangar, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde en çok kullandığınız uygulamalara çok daha kolay ve pratik şekilde erişebilmeniz için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Uygulamayı yükledikten sonra bildirim çubuğunuza bağlı olan bir kutucuk eklenecektir. Bu kutucuk üzerindeki ikonları istediğiniz gibi belirleyerek en çok kullandığınız uygulamaları buraya yerleştirebilirsiniz.

Günlük kullanımıza göre düzenleyerek zaman kazanabileceğiniz uygulamanın oluşturacağı bu ekran üzerinden istediğiniz zaman uygulamalarınıza ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca seçtiğiniz uygulamalar dışında Hangar en çok kullandığınız uygulamaları belirleyerek kendisi de uygulamaya ekleyebilir.

Tüm kullandığınız uygulamaların kısayolları için farklı ikonlar kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama çerçevesinin temasını da kendi isteklerinize göre değiştirebilirsiniz. Bu özellikler dışında uygulama sayesinde cihazınız üzerindeki uygulama kullanımının istatistiklerini de görebiliyorsunuz. Bu sayede hangi uygulama ile ne kadar vakit geçirdiğinizi dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Özellikler:

  • En çok kullandığınız uygulamara göre güncellenen kısayol ekranı
  • İstediğiniz uygulamaları seçerek kısayol oluşturabilme
  • İkon paketi desteği ve ikonları kişiselleştirme
  • İstenmeyen uygulamaları karalisteye alma
  • Uygulama kullanım istatistiklerini görüntüleme

En çok kullandığınız uygulamalara dilediğiniz zaman giriş yaparak daha güzel ikonlara sahip olmasını istiyorsanız, Hangar'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR