MicrosoftexFAT 8 (Android)

MicrosoftexFAT

8
MicrosoftexFAT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MicrosoftexFAT, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı araçtır.

MicrosoftexFAT, BlackBerry kullanıcılarının akıllı telefonlarındaki SDXC kartlarının potansiyelini ortaya çıkarmaya yarayan bir yardımcı araç olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip BlackBerry akıllı telefonlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulama ile, bildiğimiz SD kartlara kıyasla daha farklı bir şekilde bilgileri saklayan SDXC kartlarınızın potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz. 

BlackBerry'nin Android işletim sistemini kullanmaya başlaması teknoloji dünyasında oldukça konuşuldu. Fakat yine de kullanıcılarına farklı işletim sisteminde de olsa iyi bir BlackBerry deneyimi yaşatmaya çalışan şirket, yardımcı uygulamalarını da birer birer yayınlamaya devam ediyor. MicrosoftexFAT'de bunlardan biri ve normal kartlar gibi çalışmayan SDXC kartların daha verimli çalışmasına olanak tanıyor. 2 TB kapasiteye kadar SDXC desteklemesiyle ön plana çıkıyor ve 4 GB boyutuna kadar dosyaları kaydedebilme imkanı veriyor. 

Eğer bir BlackBerry kullanıcısıysanız MicrosoftexFAT'i indirmenizi mutlaka öneririm. Mağazadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

UYARI: Uygulamanın Android sürümü cihazınıza göre farklılık göstermektedir.