Palco MP3 2.25 (Android)

Palco MP3

Palco MP3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Palco MP3 uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve farklı kategorilerdeki müzikleri dinleyebilirsiniz.

Palco MP3, Android işletim sistemi kullanan cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir müzik dinleme servisidir. Müzik dinlemekten keyif alan kullanıcılara hitap eden bu faydalı servis sayesinde farklı kategorilerde yer alan parçalar arasından dilediğinizi dinleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın en fazla dikkat çeken özellikleri arasında sade ve temiz hatlara sahip arayüz bulunuyor. Tüm fonksiyonlar bu arayüze organize bir şekilde yerleştirilmiş ve kullanım esnasında herhangi bir soruna yol açmıyorlar. İlk defa kullananlar bile aradıkları her türlü fonksiyona kolaylıkla ulaşabilirler.

Palco MP3’te farklı müzik kategorileri yer alıyor. Rock, jazz, pop, alternatif ve rap gibi onlarca farklı kategori içerisinden dilediğiniz parçayı seçip dinleyebilirsiniz. Buna ek olarak o an dinlediğiniz parçların şarkı sözlerine de eş zamanlı olarak göz atabilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve kullanıcılara keyifli bir deneyim yaşatan Palco MP3 müzik dinlemek için ücretsiz bir servis arayanların mutlaka tercih etmesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR