En Başarılı Android Ses Kayıt Uygulamaları

Yazımızda en başarılı ses kayıt uygulamalarını inceledik. İndirmek ve göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

En Başarılı Android Ses Kayıt Uygulamaları

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Günlük hayatımızda Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarımızı telefon görüşmeleri yapmak için kullanmanın yanında müzik dinlenmek, oyun oynamak, video izlemek, internete girmek gibi farklı amaçlar için de kullanabiliyoruz.
Mobil cihazların işlem güçlerinin artmasına bağlı olarak sahip olmaya başladıkları bu kullanışlı özelliklerden biri de ses kaydetme özelliği. Artık Android cihazlarımızı kullanarak sesli notlar alabiliyoruz, müzik parçalarını, konserleri, konferansları ve daha birçok farklı sesi kolayca cebimizde taşıdığımız Android cihaz ile kaydedebiliyoruz.
Android cihazların dahili ses kaydetme uygulamaları olsa da bu iş için bize daha yüksek kaliteli bir çözüm ve kullanışlı düzenleme seçenekleri sunan birçok farklı ses kayıt uygulaması seçeneği bulunmakta. Bu yazımızda da bu ses kayıt uygulamalarının en kullanışlı olanlarını bir araya getiriyoruz ve özelliklerine kısaca göz atıyoruz. İşte incelememizde yer alan ses kayıt uygulamaları:

  • Hi-Q MP3 Voice Recorder (Free)

Dilerseniz uygulamalara yakından bakalım.

  1. En Başarılı Android Ses Kayıt Uygulamaları
  2. Konusma ve Ses kayıt - ASR
  3. miidio Recorder
  4. RecForge Lite - Audio Recorder
  5. Hi-Q MP3 Voice Recorder (Free)
  6. Easy Voice Recorder

YORUMLAR