PKTBALL 1.1.8 (Android)

PKTBALL

PKTBALL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PKTBALL, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz hızlı spor oyunu.

PKTBALL, reflekslerinizi test eden spor oyunları arasında ve hem telefon hem de tablette rahat oynanış sunuyor. Tüm Android cihazlarda aynı akıcılıkta çalışan oyunda Japon çizgi filmlerinden aşina olduğumuz karakterlerle tenis maçlarına çıkıyorsunuz.

Aynı cihaz üzerinde 4 kişiye kadar oynamayı destekleyen, dilerseniz arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz arcade spor oyununda oldukça hızlı olmak zorundasınız. Sahalar fazlasıyla küçük, dar olduğundan ve oyuncular fazla enerjik olduklarından oyun çok hızlı ilerliyor. Oyunun arcade modunda oynamayı seçerseniz yorulana kadar oynamayı kabul etmiş oluyorsunuz. Sayı yapmanın sonunun olmadığı bu modun haricinde coins kazandıran mini oyunlar ve günlük görevler seçeneğiniz var.

Birbirinden ilginç görünümlü karakterlerin yer aldığı hızlı spor oyunu alışılmışın biraz dışında oynanış sunduğundan başlangıca eğitim bölümü koyulmuş. Eğitim aşamasında nasıl servis atacağınızdan nasıl karşılama yapacağınıza her şeyi öğreniyorsunuz. Sonrasında robot karşınıza çıkıyor. Robotu da yenmeyi başardığınızda asıl maçlara çıkmaya başlıyorsunuz.

YORUMLAR