PureVPN 2.3 (Android)
PureVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    953

  • Üretici

    PureVPN

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz PureVPN uygulaması sayesinde kolayca kişisel gizliliğinizi koruyabilir, engelli web sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Android mobil cihazların güvensiz internet bağlantıları üzerinden gelebilecek tehditlere karşı iOS işletim sistemli cihazlardan daha açık oldukları bir gerçek ve bu nedenle güvenmediğiniz ağlar üzerinden internete bağlandığınızda kişisel gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyabilmek için çeşitli VPN çözümlerinden faydalanmak mecburi hale geliyor. PureVPN uygulaması da bu çözümlerden bir tanesi olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak Android akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor.

Uygulama bilhassa dışarıda girdiğiniz Wi-Fi ağları üzerinden iletilen trafiği 256 bit şifreleme sayesinde korurken, engelli web sitelerine giriş, kimlik gizleme ve veri paketlerini koruma gibi pek çok faydayı da içerisinde barındırıyor. Böylece internet gezintiniz sırasında açık ağlar üzerinden bağlansanız bile kötü niyetli kişilerin bağlantıya sızmasına engel olabiliyor, ayrıca önceden erişemediğiniz kapalı web siteleri ve hizmetlere de ulaşabiliyorsunuz.

Her ne kadar uygulamanın ücretsiz sürümünde bant limiti sınırı olsa da, 500 MB olan bu sınır pek çok mobil kullanıcı için yeterli olacaktır. PureVPN'i uygulama içerisinden dostlarınızla paylaşmanız durumunda 400 MB'lık ekstra bir bant genişliği de kazanabiliyorsunuz. Böylece aylık olarak neredeyse 1 GB'lık bir bant genişliğini VPN üzerinden kullanmak mümkün hale geliyor. Fakat daha da fazlasını isteyen kullanıcılar aylık üyelik seçeneklerini satın alarak istedikleri tam çözüme ulaşabilirler.

Dünyadaki pek çok ülkede bulunan sunucular ve bunlar arasındaki geçişlerin kolayca gerçekleştirilebilmesi sayesinde internete girişinizin dilediğiniz ülkedenmiş gibi görünmesini de sağlayabiliyorsunuz. Kişisel gizliliğini korumak için çaba gösteren kullanıcıların sunucu değişimi özelliğinden sıklıkla faydalanacaklarına inanıyorum.

Eğer yeni ve etkili bir mobil VPN çözümü arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum. Uygulama VOIP uygulamalarıyla da sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

YORUMLAR