REMINISCE

REMINISCE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

REMINISCE uygulamasını Android cihazlarda kullanarak kilit ekranında her defasında farklı fotoğrafların çıkmasını sağlayabilirsiniz.

REMINISCE uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerindeki kilit ekranlarından sıkılanları göz atmaları gereken ücretsiz uygulamalar arasında ve kilit ekranının olduğundan daha dinamik bir hale getirilmesi için kullanılabiliyor. Uygulamanın oldukça basit ayar mekanizması ve neredeyse fazla sade diyebileceğimiz arayüzü sayesinde kurduktan bir kaç dakika sonra herşeyi tamamlamış bir halde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Uygulama temel olarak Android cihazınızın galerisindeki, Facebook ve Instagram hesaplarınızdaki fotoğrafların kilit ekranında dinamik olarak kullanılabilmesini sağlıyor. Böylece akıllı cihazınızın ekranını her açışınızda kilit ekranında karşınıza farklı bir fotoğraf çıkıyor. Gün içerisinde bu ekrana yüzlerce defa baktığımız düşünülürse oldukça keyif verici bir işlevi olduğunu söylemek mümkün.

Dilerseniz bu seçeneklerden bir veya birkaçını kapatabiliyor, böylece sadece istediğiniz bölümdeki fotoğrafların kilit ekranına gelmesini sağlayabiliyorsunuz. Tabii ki Facebook ve Instagram albümlerinden fotoğrafların alınabilmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor ve bu durum kotanızın çok sık açıp kapama yaparsanız biraz kolay tükenmesine neden olabilir.

Uygulama şimdilik maalesef kilit açma kodu olan cihazlarda çalışmıyor ve üreticisi de bu konu üzerinde çalışıldığını belirtiyor. Fakat bu durumun tüm cihazlarda da ortaya çıkmadığı yine üretici tarafından belirtiliyor. Yine de şüphe ediyorsanız ekranınızın açma şifresini kaldırdıktan sonra uygulamayı yükleyebilir, çalışırsa yeniden şifrenizi ekleyerek denemeler yapabilirsiniz.

Basit ve sade yapısını güzel bir işlevle süsleyebilen uygulamaya göz atmak isteyebileceğinize inanıyorum.