Rewun 1.2.0 (Android)

Rewun

Rewun
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rewun, yaratıcı ve birbirinden güzel ikonları Android mobil cihazlarınız üzerinde kullanabilmeniz için hazırlanan başarılı bir Android kişiselleştirme uygulaması.

Rewun, Android telefon ve tablet sahiplerine binlerce farklı ve muhteşem görünüşe sahip ikonlar sunan ve bu ikonları kullandıkları uygulama yada dosyalar için ayarlamalarını sağlayan bir Android kişiselleştirme uygulaması.

Özellikle benim telefonum diğer kişilerinden telefonlarından farklı olmalı diye düşünen ve kişiselleştirme uygulamalarına önem veren kullanıcıların beğeneceği uygulama sayesinde 3200 üzerinde ikon arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Popüler uygulamalara özel üretilen bir çok farklı ikon sayesinde Android cihazlarınıza bambaşka bir görünüm kazandıran uygulama içerisinde 50 adet yüksek kaliteli duvar kağıdı da bulunuyor.

Sade bir ikon uygulaması olmayan Rewun, duvar kağıtları, dinamik takvim, saat widgetı ve canlı duvar kağıtları ile Android kullanıcılarına pek çok kişiselleştirme alternatifi sunuyor.

Haftalık olarak güncellenerek sürekli yeni içeriklerin eklendiği Rewun'un şu an indirimde ve 2 TL'lik fiyatının bu tür bir uygulama için çok uygun olduğunu söyleyebilirim. İndirim sona erdiğinde bile 4 TL'ye alabileceğiniz uygulama, kişiselleştirme ve farklı görünüme önem veren tüm Android cihaz sahipleri tarafından kullanılabilir.

Popüler olan tüm Launcher uygulamalarını destekleyen ikonlar içeren uygulamanın satın alınmaya değer olduğunu düşünüyorum.