Samanyolu TV

Samanyolu TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samanyolu TV'de yayınlanan tüm dizi ve programları seyredebileceğiniz, canlı yayını takip edebileceğiniz mobil uygulamadır.

Samanyolu TV, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen mobil uygulamadır. Sevdiğiniz dizileri ve programları uygulama ile izleyebilirsiniz.

Şık ve basit tasarımıyla seyircilere iyi bir kullanım sunmakta olan uygulamanın ana sayfasında dizilerin ve programların yer aldığı bir manşet bulunuyor. İzle butonuyla ilgili dizilerin ve programların son yayınlanan bölümlerini izleyebiliyorsunuz. Diziler sekmesinde, diziler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, bugüne kadar yayınlanan tüm bölümlerini görebilirsiniz. Programlar sekmesinde, kanalda yayınlanan programların yayınlanan tüm bölümlerini ve bilgilerini görebiliyorsunuz. Twitter sekmesiyle, kanalın resmi Twitter hesabına tweet atabilir, hesaba yazılan tweetleri okuyabilirsiniz. Ayrıca, Samanyolu TV’yi canlı olarak da izleyebiliyorsunuz. Üst kısımda bulunan "Canlı" butonuna tıklayarak, canlı yayını seyredebilirsiniz.

Android kullanıcılarının beğenisine sunulan uygulamayı ücretsiz olarak indirip, Samanyolu TV’yi her yerden, kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

YORUMLAR