Seri Okey

Seri Okey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seri Okey, okey oynarken beklemeyi sevmeyenlerin hızlı bir şekilde okey oynamasını sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir Android okey oyunu.

Seri Okey, yazlıkların ve kafelerin en popüler oyunlarından bir tanesi olan okeyi Android telefon ve tabletlerimize taşıyan eğlenceli ve ücretsiz bir Android okey oyunu.

Gelişmiş özellikleri ve modern tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanan Seri Okey'in en çok öne çıkan özelliği ise hızlı bir şekilde okey oynayabiliyor olmanız. Bu tür oyunlarda oyuncuların en çok dert yandığı konulardan bir tanesi diğer oyuncuların onları bekletmesi ve okey oynarken çok fazla zaman kaybı yaşanması.

Seri Okey ile beklemeye son verip seri seri okey oynayabiliyorsunuz. Normal modda bile diğer oyunlara göre daha hızlı okey oynamanızı sağlayan Seri Okey'de bu hız yeterli gelmesse, seri masa açarak çok daha hızlı okey oynayabiliyorsunuz.

Oynadıkça çip kazanacağınız Seri Okey'de oyundaki diğer oyuncular ile sohbet etme ve onlara hediye gönderme gibi özellikler bulunuyor. Böylece diğer oyuncular ile etkileşime girerek onlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sade bir arayüze sahip olan oyunda kontroller son derece rahat. Facebook hesabınız ile giriş yapabileceğiniz oyunun daha önce Facebook üzerindeki versiyonunu oynadıysanız giriş yaparak aynı profili kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Ne kadar çok oynarsanız o kadar çok hediye kazanma şansı yakaladığınız oyuna her gün giriş yaparsanız, sadece giriş yaptığınız için bile çip ödülleri kazanabiliyorsunuz.

Eğer okey oynarken hızlı olmayı ve rakiplerinizin de hızlı olmasını istiyorsanız, Seri Okey'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip ve oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR