ShakeLock 2.5 (Android)

ShakeLock

2.5
ShakeLock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli telefonunuzu sallayarak ekran kilidini kapatabileceğiniz bu uygulama ile herkesi şaşırtabilirsiniz.

ShakeLock uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarınızı sallayarak ekran kilidini kapatmanızı sağlayan başarılı bir araç.

Android işletim sisteminin ekran kilidi için sunduğu PIN, şekil, ses, yüz tarama, parmak izi ve hatta retina tarama gibi kilit açma işlevleri bulunuyor. Eğer bunların dışında daha farklı bir araç arıyorsanız, ShakeLock isimli uygulama ile telefonunuzun ekran kilidini sallayarak kapatabilmeniz mümkün. Uygulamanın daha verimli çalışabilmesi ve telefonunuzu her hareket ettirdiğinizde kilitlenmemesi için hassasiyet ayarlarını yapmanız büyük önem taşıyor diyebilirim.

Uygulama ekranında ilk olarak “Active Shake Lock” seçeneğini aktif ettikten sonra “Cihaz yöneticisi etkinleştirilsin mi?” uyarısına evet seçeneğine tıklıyoruz ve uygulamayı aktif hale getiriyoruz. Daha sonra ana menüden “Choose Sensivity” seçeneğine tıklayarak, telefonu hangi şiddetle salladığınızda kilitleneceğini ayarlayabilirsiniz. Bu kısımda doğru ayarı bulabilmek için birkaç farklı şiddet ayarını test etmenizi tavsiye ederim.

Android cihazlarınızı herkesten farklı bir şekilde, ekran kilidini sallayarak kapatmak istiyorsanız ShakeLock uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.