smartWake

smartWake
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

smartWake, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir kişiselleştirme uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemine sahip tabletlernizi ve telefonlarınızı kişiselleştirmek için uygulama arıyorsanız smartWake uygulaması tam size göre. smartWake ile cihazınızı dokunmadan kontrol edebilirsiniz.

Telefonlarınızı daha verimli kullanmak istiyorsanız smartWake uygulaması bu isteğinizi karşılıyor. Telefonunuzu kolayca uykuya geçirmek ya da uyandırmak için smartWake uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama sayesinde telefonunun tuşlarını kullanmadan pek çok işlemi yapabilirsiniz.

smartWake uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra telefonunuzu basit bir el hareketiyle uyandırabilirsiniz. Telefonu elinize aldığınızda, elinizi telefonun üstünde gezindirdiğinizde ya da yüzünüzü telefona döndüğünüzde telefon otomatik olarak uyanıyor. Aynı şekilde eğer telefonunuzu cebinize koyduğunuzda da telefon otomatik olarak uykuya geçiyor. Bu nedenle oldukça işlevsel bir uygulama olduğu söylenebilir. Ayrıca bildirimlerde de etkisi bulunan uygulama ile bildirimlerde de bir takım özelleştirmeler yapabilirsiniz.

smartWake uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR