SpeedVPN 1.2.6 (Android)

SpeedVPN

SpeedVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeedVPN, VPN kullanarak internete bağlanmanızı sağlayan ücretsiz bir VPN istemcisi.

SpeedVPN, onlarca farklı ülke tercihleri arasından birini seçerek sadece tek tık ile VPN servisinden yararlanmanızı sağlayan Android VPN uygulaması. Herhangi bir süre yada kullanım limiti olmayan uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Ülkemizde yasaklı olan sitelerin hepsine özgürce girebilmenizi sağlayan uygulama, kolay kullanıma sahip arayüzü ile tüm mobil cihaz kullanıcılarıan hitap ediyor. İnternete bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçerek ''Connect'' tuşuna basmanız VPN ile internete girmeniz için yeterli.

VPN ile internete bağlandığınızda IP adresiniz gizlenerek farklı bir IP üzerinde gezinti yaparsınız. Dolayısıyla kimse gerçek kimliğinizi ortaya çıkaramaz ve kendi ülkenizden bağlanmadığınız için yasaklı olan tüm sitelere de girme fırsatı bulmuş olursunuz. Güvenli, hızlı ve ücretsiz bir VPN servisi arıyorsanız en popüler VPN uygulamalarından bir tanesi olan SpeedVPN'e bir şans vermenizi öneririm.

Herhangi bir kayıt işlemi olmadan kullanabileceğiniz uygulama her bağlandığınızda 60 dakikalık ücretsiz bağlantı fırsatı sunuyor. Eğer sürekli ücretsiz kullanmak istiyorsanız süre bittğinde yeniden bağlanabilirsiniiz. Fakat ücretsiz olarak kullanırken reklamlar görüyorsunuz. Eğer SpeedVPN'i beğenirseniz ücret karşılığında reklamları kaldırmanız sizin için daha iyi olacaktır.

YORUMLAR