Sputnik 1.0.3 (Android)

Sputnik

Sputnik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sputnik uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan en güncel haberlere erişebiliyorsunuz.

Sputnik uygulaması, en son güncel haberlere, haber galerileri ve videolarına ulaşmak isteyen Android mobil cihaz kullanıcılarının deneyebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor ve içeriğinin oldukça geniş kapsamlı olması sayesinde tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmış diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, içeriklere ulaşmak için internet bağlantısı gerektiriyor ancak çevrimdışı olarak görüntülenebilecek bölümlere de sahip.

Uygulamanın soldan açılır menüsü sayesinde farklı kategorilerdeki haberleri filtrelemek mümkün ancak isteyenler tüm haberler kategorisinden ne var ne yok hepsine göz atabiliyorlar. Bunun yanında ana sayfa üzerinde yer alan haberler en son gelişmeleri aktarıyorlar ve burada yer alan manşetler düzenli olarak yenileniyorlar.

Uygulama içerisinde sadece yazılı haberler değil, bu haberlere yönelik galeriler ve videolar da yer alıyor. Dolayısıyla bir konu hakkında bilgi edinmek istediğinizde, o konuya dair tüm ihtiyaç duyabileceğiniz içerikleri tek seferde görüntüleyebiliyorsunuz. İnfografik bölümü ise şemalar ve özet anlatımlardan hoşlanan haber meraklılarını tatmin etmekte yeterli olacaktır.

Sputnik News'in bir yayını olan uygulama, bu nedenle Sputnik radyosuna da sahip ve haberlere dair radyo yayınlarını, söyleşileri ve konukları direkt olarak Sputnik Android uygulaması içerisinden dinleyebiliyorsunuz.

Beğendiğiniz ve dostlarınızla paylaşmak istediğiniz haberleri sosyal ağ hesaplarınızdan paylaşabilmek için kullanabileceğiniz paylaşım butonları da yine uygulama içerisinde mevcut. Sevdiğiniz bu içerikleri imlemek ve daha sonra yeniden okumak üzere saklamak da mümkün. Sık sık haberleri takip edenlerin göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR