Super Moto Express 1.0 (Android)

Super Moto Express

1.0
Super Moto Express
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motosikletimiz ile ilerlemeye çalışacağız.

Mobil yarış oyunları arasına yeni dahil olan ve oyunculara keyifli vakit geçirten Super Moto Express tamamen ücretsiz olarak oynanıyor. 

Scrapee Games tarafından geliştirilen ve Google Play’de oyunculara sunulan yapımda motosikletimiz ile ilerlemeye çalışacağız. Oldukça basit kontrollere sahip olan mobil yarış oyununda oyuncular platform üzerinde alabildikleri kadar yol almaya çalışacaklar. Sade ve kullanıcı dostu içeriklere sahip olan yapımda karşımıza çıkan altınları da toplamaya çalışacağız.

Birbirinden farklı çok sayıda motosikletin yer aldığı oyunda altınları toplayarak yeni motosikletler alabilecek yada mevcut motosikletlerimizi yükselterek daha etkili bir hale getirebileceğiz. Rampalardan ve yokuşlardan geçeceğimiz oyunda ses efektleri de yer alacak. Orta dereceli ses efektleri ile eğlenceli zaman geçirecek ve aksiyondandan uzak bir yapıda yer alacağız.

Şuana  kadar 50 binden fazla oyuncu tarafından oynanan Super Moto Express Google Play üzerinden ücretsiz olarak oyunculara dağıtılıyor.

İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR