Swappa Price

Swappa Price
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swappa Price telefonunuzun fiyatını listeleyebilen bir uygulamadır

Swappa Price kullanıcılara telefon fiyatı sorgulama ve telefon fiyatı karşılaştırma konularında yardımcı olan ilginç bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Swappa Price temel olarak uygulamayı yüklediğiniz Android cihazın gerçek fiyatını sorguluyor ve size bildiriyor. Bu sayede telefonunuzu satmak istediğinizde mantıklı bir fiyat hesaplaması yapabiliyorsunuz. Uygulama içerisinden kendi Android telefonunuz haricinde diğer telefonların fiyatlarına da göz atabiliyorsunuz. Uygulamanın bu özelliği de yeni bir Android akıllı telefon alacaksanız önceden piyasa ve fiyat araştırması yapmanızı mümkün kılıyor.

Swappa Price sadece Android akıllı telefonlar haricinde Android akıllı saatlerin de fiyatlarını görüntülemenizi sağlıyor. Uygulama detaylı bir analiz aracı olarak da kullanılabilmekte. Swappa Price ile fiyat sorgulaması yaptığınız Android akıllı telefon veya akıllı saatin aylar içindeki fiyat değişimi grafiksel halde görülebiliyor. Böylece giderek yükselen, fiyatı değişmeyen veya giderek düşen fiyatlara sahip Android cihazları tespit edebiliyorsunuz.

Swappa Price temiz bir arayüze sahip ve kolayca kullanılabiliyor.

NOT: Swappa şu an için Türkiye'de kullanıma açık değildir.