TakeMeasure 15 (Android)

TakeMeasure

15
TakeMeasure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dilediğiniz bir nesnenin fotoğrafını çekerek, gerçek boyutlarını kolayca ölçebilirsiniz.

TakeMeasure uygulaması ile Android cihazlarınızda çektiğiniz fotoğraflardan detaylı olarak uzaklık ve boyut ölçümü işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Temel olarak, fotoğraf üzerinden boyut ölçme uygulaması olarak adlandırabileceğimiz TakeMeasure, kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanıldığında daha net sonuçlar verecektir. Fotoğraf çekme sırasında, bir A4 kağıdı referans düzlem olarak kullanarak, boyutunu ölçmeye çalıştığınız nesnelerin gerçek boyutları hakkında daha net sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımını basitçe anlatmak gerekirse; fotoğraf çekeceğiniz alana bir A4 kağıdı koyuyoruz ve uygulamadaki Camera butonuna tıklayarak bir fotoğraf çekiyoruz. Reference  sekmesini kullanarak, alandaki A4 kağıdını tam olarak işaretliyor ve onay butonuna dokunuyoruz. Son olarak Measure sekmesinden de aklınıza gelebilecek her nesnenin ölçüsünü alabiliyorsunuz.

Eğer uygulamanın kullanımını tam olarak anlayamadıysanız, aşağıdaki tanıtım videosu sayesinde uygulamanın kullanım aşamalarını kavrayabilirsiniz.

YORUMLAR