Tingz.me

Tingz.me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tingz.me uygulamasını kullanarak Android telefon ve tabletlerinizde kolayca yeni ve kaliteli uygulamalar keşfedebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerimiz kullanırken, yeni uygulamalara ihtiyaç duymamız halinde maalesef kendimize uygun uygulamaları bulmak neredeyse imkansız hale geliyor. Zira içerisinde binlerce uygulama bulunan Google Play içerisinde arama yapmak son yıllarda çok karmaşık hale geldi ve karşımıza çıkan sonuçlar da ihtiyaçlarımızı pek karşılamıyor. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazırlanmış uygulamalardan birisi de Tingz.me uygulaması ve aradığınız, ihtiyaç duyabileceğiniz ve size uygun olan uygulamaları çok kolay bir şekilde bulabilmenizi sağlıyor.

Uygulama ücretsiz olarak sunulması ve sade bir arayüzle birlikte gelmesi sayesinde uygulama bulma sürecinizi oldukça kolaylaştırabiliyor. Hali hazırda sahip olduğunuz telefon kullanım alışkanlıkları, yüklenen ve silinen uygulamalar gibi konularda tuttuğu istatistikler sayesinde düzenli olarak ilginizi çekebilecek uygulamaları da bir sıraya diziyor. Bu sayede düşük puanlı, kötü yorumlu ve az indirilmiş uygulamalar yerine kendini kanıtlamış uygulamaları cihazlarınıza yükleyebiliyorsunuz.

Tabii ki uygulamanın çalışması için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Aktif olarak gerçekleştirilen arama işlemi sonucunda çıkan uygulamalara göz atabiliyor, isterseniz direkt olarak yükleme seçeneğini kullanabiliyorsunuz. Fakat kişiselleştirme sisteminin oturtulabilmesi için bir kaç gün boyunca sizin telefon kullanımınızı incelemesi gerekiyor ve bu süreden önce maalesef tam doğru sonuçlar almak mümkün olmuyor.

Oldukça yenilikçi ve yeni uygulamaları keşifte işinizi kolaylaştıran bir uygulama olması nedeniyle Tingz.me'ye tüm Android kullanıcılarının göz atmaları gerektiğine inanıyorum.