Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu

Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu uygulaması ile ev telefonunuza ilişkin birçok işlemi Android cihazınızdan yapabiliyorsunuz.

Türk Telekom Online İşlemler Ev Telefonu, Türk Telekom’un bireysel abonelerine açık online işlemler uygulaması Türk Telekom Online Hizmet’in yenilenmiş sürümü. Daha anlaşılır ve modern tasarlanmış arayüz üzerinden ev telefonunuzun faturasını sorgulama ve ödeme, paket değişikliği yapma, arıza bildirime gibi ev telefonunuza ilişkin birçok işlemi Türk Telekom Ofis ve Grup Mağazaları’na gitmeden rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Karşılama ekranında “Ev Telefonu”na dokunuyor ve ardından Türk Telekom Online İşlemler’de kullandığınız şifrenizi girdiğinizde (opsiyonel olarak parmak izi ile giriş sunulsaydı keşke) yapabileceğiniz işlemlerin yer aldığı başlangıç ekranı karşınıza çıkıyor. Burada faturalarınızı sorgulamaktan ödemeye, o ayki kullanım detaylarınızı (ne kadar konuşmuşsunuz, hangi tarifedesiniz, hangi numaralar aranmış gibi bilgiler) incelemekten otomatik ödeme talimatı vermeye, arıza bildiriminde bulunmaktan arıza durumunu öğrenmeye birçok işlemi tek dokunuşla hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR