WhatsFollow

WhatsFollow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WhatsApp'taki kişilerinizin çevrimiçi olduğu zamanı ve toplam süreyi kayıt altına alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın veya sevgilinizin WhatsApp’ta ne kadar vakit geçirdiklerini öğrenmek istiyorsanız WhatsFollow uygulamasını kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen WhatsFollow uygulaması, belirlediğiniz kişilerin ne zaman WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunu ve ne zaman çıktığını saniyesine kadar görebilmenizi sağlıyor. Her ne kadar faydalı bir araç gibi görünse de, abartılı kullanımında çiftlerin arasını bozabileceğinden hiç şüphem yok diyebilirim. Gece neden online oldu, bana niye geç cevap verdi gibi sorulardan doğan tartışmalar nedeniyle uygulamanın biraz ölçülü kullanılmasında fayda görüyorum.

Uygulamayı başlattıktan sonra Contacts sekmesinden takip etmek istediğiniz kişileri seçebiliyorsunuz. Seçimi tamamladıktan sonra Following sekmesinden bu kişileri görebilir, üzerlerine tıklayarak hangi gün, hangi saatte ne kadar süreyle çevrimiçi olduklarını kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Belirlediğiniz kişiler online olduğunda bildirim de alabileceğiniz WhatsFollow uygulamasında daha fazla kişiyi takip etmek istemeniz durumunda kredi satın almanız gerekiyor. Uygulamayı ilk yüklediğinizde ücretsiz olarak 1 kredi verilecek olup, video reklamları izleyerek ya da satın alarak kredi kazanabilmek de mümkün.

WhatsApp’ta arkadaşlarınızı ya da sevgilinizi takip etme gibi bir niyetiniz varsa WhatsFollow uygulamasını denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR