Wonderwall 1.0.1 (Android)

Wonderwall

Wonderwall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wonderwall mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Wonderwall mobil cihazınız için özel olarak hazırlanmış duvar kağıdı seçeneklerini bir araya toplayan bir Android duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Wonderwall, günümüz mobil cihazlarının temel problemini dikkate alıyor ve başarılı bir duvar kağıdı çözümü sunuyor. Manzara duvar kağıtları üzerine yoğunlaşan uygulama tam olarka ekranınızla uyumlu görüntüleri ana ekranınıza taşıyor. Normalde bir manzara resmini ana ekranımıza taşımaya karar verdiğimizde bu manzara resimleri ekranımızın en boy oranı nedeniyle ekrana tam oturmuyor. Bu nedenle bir manzara remsini ekranınıza yerleştirdiğinizde beklediğiniz görünümü elde edemiyorsunuz. İşte Wonderwall bu problemi ortadan kaldırıyor.

Wonderwall içerisinde yer alan duvar kağıtları dikey ekran konumlandırılmasına göre tasarlanmış. Kullanıcılar kategoriler altından bu duvar kağıtlarına göz atabiliyorlar. Dilerseniz uygulamayı otomatik olarak duvar kağıdını değiştirecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Beğendiğiniz duvar kağıtlarını favorilerinize ekleyebilir ve kendi duvar kağıdı listenizi oluşturabilirsiniz. Duvar kağıdı geçmişinizi kaydeden uygulama eskiden kullandığınız duvar kağıtlarınıza kolayca erişebilmenize izin veriyor.

YORUMLAR