Wrassling 1.1 (Android)

Wrassling

1.1
Wrassling
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrassling retro tarzda bir mobil güreş oyunudfur

Wrassling ilk bakışta basit görünen; fakat saçmalık derecesinde eğlenceli olmayı başarabilen bir mobil güreş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Wrassling'de Slamdovia adlı ülkenin geleneksel sporu olan Wrassling güreşlerine katılıyoruz. Bu güreşlerde dünyanın en güçlü atletleri belirlendiği için elimizden gelen herşeyi yapmamız ve güreş yeteneklerimizi sergilememiz gerekiyor. Karşımıza birçok farklı güreşçi çıktığı için bazen işler karışabiliyor.

Wrassling'de temel amacımız ringe sürekli yeni güreşçiler atlarken onlarla güreşmek ve onları ringin dışına fırlatarak puan kazanmak. Oyunun sonu olmadığı için ne kadar çok güreşçiyi dışarı fırlatırsak o kadar yüksek puan kazanıyoruz. Karşımıza standart güreşçilerin yanında şişman ve daha ağır güreşçiler de çıkabiliyor. Kahramanımızı basit kontrollerle yönetiyoruz. Ekranın solundaki tuşlarla kahramanımızı hareket ettiriyor ve zıplatıyor, sağındaki tuşlarla kollarımızı saat yönünde veya tersi yönde hareket ettirebiliyoruz.

Wrassling saçma bir fizik motoruna sahip. Bu motorun hesaplamaları sonucu ortaya çıkan saçma durumlar bolca gülmemize sebep oluyor. Commodore 64 oyunlarından hatırlayacağımız retro tarzda grafiklere sahip olan Wrassling'i dilerseniz çok oyunculu olarak da oynayabiliyorsunuz.