YGS Mania

YGS Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YGS Mania, Android cihazlarınızda geçmişte çıkan üniversite sınavı sorularını çözebileceğiniz bir eğitici oyundur.

YGS Mania, her yıl milyonlarca öğrencinin girdiği YGS sınavına hazırlananlar için eğitici oyun olma özelliğini taşıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden erişebileceğiniz oyunda, kendinizi geliştirebileceğiniz soruları çözerek sınava interaktif biçimde hazırlanabilirsiniz. 

Ülkemizde her yıl milyonlarca öğrenci üniversite sınavına hazırlanıyor ve hayatları boyunca yapmak isteyecekleri meslekler hakkında eğitim alabilecekleri en iyi üniversiteye gitmek istiyor. Ortaöğretimin başlangıcından itibaren sürekli bir yarış halinde olan gençlerin YGS Mania ile üniversite sınavına hazırlık süreçlerinin daha rahat geçeceğini söyleyebilirim. Bunun birçok sebebi var. Son zamanlarda araştırmalara konu olan 'oyunlaştırılmış eğitim' anlayışı oldukça popüler bir hale geldi. YGS Mania'da tam olarak bunu yapıyor, geçmiş yıllarda çıkan soruları öğrencilere internatif biçimde sunarak eğitimi daha eğlenceli bir hale getiriyor. 

2006-2013 yılları arasında çıkan Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe ve Sosyal Bilimler sorularını bir araya getirip oyun mantığıyla birleştiren bu uygulamada, vaktinizi oldukça verimli kullanacağınızı düşünüyorum. Uzay yolculuğu yaparak soruları çözmeye çalışıyorsunuz. Testler galaksi, sorular ise göktaşları ve gezegenleri oluşturuyor. Oyundaki amacımız ise karşılaştığımız soruları ardı ardına doğru yanıtlamak ve göktaşından diğer göktaşına atlamaya çalışmak. 

Üniversite sınavının sıkıcı hazırlık sürecini üzerinizden atıp, daha interaktif biçimde testlerinizi çözmek istiyorsanız YGS Mania uygulamasını mutlaka denemelisiniz. Soruları doğru ve hızlı yanıtladığınız taktirde daha yüksek puan alıyor ve sıralamadaki yerinizi yukarılara taşıyabiliyorsunuz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden aldığınız puanları çevrenizle de paylaşabilirsiniz. 

Uygulamanın en güzel yanı ücretsiz olarak indirebilir olması. Denemenizi mutlaka öneririm.